26. krog 17-05-2019 20:00RD LL Grosist Slovan 42 : 20RK Pomurje
25. krog 10-05-2019 18:00RK Pomurje 24 : 27RD Butan plin Izola
24. krog 13-04-2019 19:30ŠD RK Mokerc - Ig 40 : 27RK Pomurje
23. krog 06-04-2019 19:00RK Pomurje 26 : 27RK Ajdovščina

Novice

Vestnikov rokometni tabor 2013

Rokometni klub POMURJE, z namenom popularizacije rokometa, športa in aktivnega preživljanja počitnic, v začetku letnih počitnic ponovno organizira VESTNIKOV ROKOMETNI TABOR 2013za otroke (deklice in d

Turnir mini rokometa v organizaciji RK Pomurje

V petek 17.5.2013 je bil na OŠ III v Murski Soboti v organizaciji rokometnega kluba Pomurje organiziran turnir v mini rokometu za osnovne šole na katerih otroci vadijo pod vodstvo strokovnih delavcev

Zmaga tudi na poslovilni tekmi Tomaža Merice

Rokometni klub Pomurje nadaljuje niz nepremaganosti in zmag. V zadnjem krogu prvenstva so pred več kot 100 gledalci premagali RK Brežice z rezultatom 33:25 (18:11). Zmaga ni bila v nobenem trenutku vp

Niz neporaženosti podaljšan na 4 tekme

Ekipa Pomurja nadaljuje z rezultatsko uspešnim zaključkom sezone, ter odličnimi igrami. Tokrat so v gosteh premagali ekipo Ajdovščine, ki zaseda 8. mesto na prvenstveni lestvici, z rezultatom 30:35 (1

Ekipa Pomurja nadaljuje z zmagami

Zdesetkana ekipa je kljub ne najbolj prepričljivi igri tokrat premagala ekipo Črnomlja z rezultatom 26:25 (17:11) in je podaljšala niz nepremaganosti na 3 tekme.V igri Pomurja se je zelo poznala odsot

Tretji turnir v mini rokometu - Pomurje

V petek 12.4.2013 je na OŠ I v Murski Soboti potekal tretji turnir v mini rokometu za Pomurje. Poleg ekipe Pomurja, ki nastopa pod imenom OŠ II, M. Sobota, sta nastopili še OŠ Gornja Radgona in OŠ Sve

Prerojeno Pomurje zmagalo v Radečah

Presenečenje v obliki zmage na gostovanju je bilo že dolgo v zraku, saj so igralci Pomurja v zadnjih nekaj krogih prikazali všečno igro. Manjkkal je le rezultat. Na gostovanju v Radečah so prikazali v

Zapravili priložnost za zmago, vendar je tudi neodločen izid velik uspeh

Igralci Pomurja so v zadnji minuti zapravili priložnost, da bi zmagali s četrtouvrščeno ekipo prvenstva. Rezultat z ekipo Rudarja iz Trbovlja je bil neodločen 36:36 (15:18), kar je prav tako uspeh. Po

Poraz v Škofji Loki

Obramba prvouvrščene ekipe Loka 2012 je bila nerešljiva uganka za igralce Pomurja, ki so izgubili na gostovanju v Škofji Loki z rezultatom 27:16 (12:8). Po prvem zadetek golu na tekmi je ekipa Pomurja

Uspeh dečkov v mini rokometu

V torek 19.3.2013 je na OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici potekal drugi turnir v mini rokometu za Pomurje. Poleg ekipe Pomurja, ki nastopa pod imenom OŠ II, M. Sobota, sta nastopili še OŠ Gornja Radgona in d

Poraz v Novi Gorici

Po domači zmagi nad Colom v prejšnjem krogu so igralci Pomurja iskali priključek na prvenstveni lestici v tekmi z ekipo Nove Gorice. Le-tega niso ujeli, saj je v Novi Gorici bila boljša domača ekipa z