5. krog 16-11-2019 19:00 RK Pomurje- RD Škerjanc Jadran Hrp. K.
6. krog 23-11-2019 19:00 RK Sevnica- RK Pomurje
7. krog 30-11-2019 19:00 RK Pomurje- RD Alples Železniki
8. krog 07-12-2019 19:00 RD Moškanjci - Gorišnica- RK Pomurje

3. krog 19-10-2019 19:00RK Pomurje 37 : 16RK Kronos
2. krog 12-10-2019 19:00RK Ajdovščina 23 : 27RK Pomurje
1. krog 05-10-2019 19:00RK Pomurje 33 : 28RK Cerklje Radovljica

Novice

Veliki pomurski rokometni derbi

V soboto 29.3.2014 se v Murski Soboti obeta velik športni dogodek. Po velikih uspehih slovenskih rokometnih moštev v Evropi je čas tudi za rokometno predstavo v Murski Soboti. Na sporedu je veliki pom

Zdesetka ekipa Pomurja daleč od zmage proti vodilnemu Kopru

Ekipa Pomurja, kjer so manjkali kar 4 igralci ni bila kos razpoloženim Koprčanom, ki so v domači dvorani zmagali z rezultatom 40:21 (20:12). Ekipa Zorana Jovičiča je začela odlično in povedla z rezult

Starši odigrali tekmo z dečki mlajših selekciji

Igralce mlajših selekcij so v petek na treningu presenetili starši, ki so z njimi odigrali prijateljsko tekmo. Igralci niso vedeli za tekmo zato, je bilo presenečenje toliko večje. Starši so pokazali

Konec zmagovalnega niza

Igralci Pomurja so po 4 zaporednih zmagah tokrat morali priznati premoč drugega na lestvici ekipo Črnomlja. Goste so zmagali z 29:40 (13:19). Že v začetku tekme so goste iz Črnomlja pokazali, da jih z

Pomurje zmagalo v Škofljici za gol

Pomurje nadaljuje zmagovalni niz, ter premaguje sedaj tudi ekipe iz vrha lestvice. V Škofljici so po odlični igri premagali, do takrat drugouvrščeno, Škofljico z rezultatom 37:36. V polčasu so vodili

Pomurje ponovno zmagalo - 3. zapored

Igralci Pomurja nadaljujeno zmagovalni niz. Tokrat so v domači dvorani premagali ekipo Mitol Sežane z rezultatom 34:27 (14:13) in se povzpeli na 9. mesto prvenstvene lestvice. Začetek tekme je bil pop

Pomurje zmagalo v Ajdovščini za gol

Igralci Pomurja so v štirih dneh drugič zmagali v gosteh. Tokrat so premagali šestouvrščeno ekipo Ajdovščine z rezultatom 24:23, kljub zaostanku ob polčasu za -5 (8:13). Ekipo Ajdovščine so že drugič

Pomurje zmagalo v Kočevju

Zaostalo tekmo 14. kroga je Pomurje odigralo med tednom in sicer v Kočevju. Pomurje je premagalo zadnjeuvrščeno ekipo Grča Kočevje z rezultatom 23:28 (11:14). Tokrat so na celotni tekmi dobili toliko

Rokometni turnir v spomin Jožeta Oldala v Monoštru

Selekcija mlajših dečkov (letnik 2002 in mlajši) so se v soboto in nedeljo (15. in 16.2.2014) udeležili mednarodnega rokometnega turnirja v Monoštru. Okrepljeni z igralci rokometnega kluba Rače. Prvi

Pomurje izgubilo z Rudarjem iz Trbovlja

Igralci Pomurja so v prvi tekmi v domači dvorani v drugem delu prvenstva ponovno izgubili. Tokrat je bil boljši Rudar iz Trbovlja z rezultatom 31:43 (17:23). Začetek tekme je ponovno napovedoval razbu

Pomurje visoko izgubilo v Brežicah

Igralci Pomurja so na gostovanju v Brežicah s petourščeno ekipo visoko izgubili v Brežicah. Domačini so bili boljši z rezultatom 35:17 (15:7). Začetek tekme ni napovedoval takšne razlike med tekmecema