Novice

Rokometaši Pomurja zaključili sezono z visoko zmago

Rokometaši Pomurja so v domači dvorani visoko premagali goste iz Logatca z rezultatom 38:22 (20:9). Zaradi težav z dvorano v Logatcu sta se ekipi dogovorili, da bo tudi druga prvenstvena tekma odigran

Pomurje izgubilo v Ajdovščini

V predzadnjem krogu je močno oslabljeno Pomurje izgubilo proti Ajdovščini, ki se bo zadnjem krogu pomerilo z diretnim tekmecem (Grosupljem) za 1B ligo, z rezultatom 33:29 (17:12). V prvem delu prvega

Pomurski rokometni derbi pripadel Radgončanom

Pomurski rokometni derbi je ponovno opravičil sloves nepredvidljive, zanimive in borbene tekme. Že drugič zapored so v Murski Soboti zmagali gostje iz Radgone z rezultatom 35:37 (16:20). V izenačeni t

Pomurski rokometni derbi 2016/17

Pomurski rokometni derbi v sezoni 2016/17 med domačo ekipo Pomurja in gosti Arcont Radgona bo v soboto 1. aprila 2017 ob 20:00 v športni dvorani OŠ III v Murski Soboti. Pomurje je trenutno, z 6 zmagam

Pomurje izgubilo proti drugouvrščeni ekipi

Rokometaši Pomurja so nekoliko oslabljeni izgubili tekmo v Veliki Nedelji z rezultatom 37:28 (18:16). Bolje so začeli goste iz Murske Sobote, ki so z agresivno obrambo v 4. minuti povedli z 0:2. Domač

Druga zaporedna zmaga Pomurja

Rokometaši Pomurja so brez večjih težav premagali mlado ekipo Metlike z rezultatom 35:30 (19:16). Po začetnih 0:1 za goste in 3:3 v 6. minuti so domači rokometaši v 8. minuti povedli z 6:3. Do konca p

Pomurje visoko zmagalo v Železnikih

Rokometaši Pomurja so v gosteh premagali RD Alpes Železniki. Zmagali so z rezultatom 27:39 (14:18). Začetek tekme je sicer pripadel domačim, ki so v 4. minuti povedli z 3:1. Do rezultata 13:12 v 22. m

Pomurje izgubilo stik z vodilnimi

Rokometaši Pomurja so po porazu v Grosupljem izgubili stik z vodilnimi ekipami. Grosuplje, ki se je z zmago povzpelo na 2. mesto, je bilo boljše z rezultatom 34:31 (15:15). V izredno izenačeni tekmi s

Pomurje se vrnilo po zaostanku z -10

Rokometaši Pomurja so v Modri dvorani v Hrpeljah, po velikem boju, morali priznati premoč vidilni ekipi RD Škerjanc Jadran Hrpelje Kozina. Domačini so bili boljši z rezultatom 27:23 (15:7).Rokometaši

V. Žikijev memorial - mednarodni rokomenti turnir

Rokometni klub Pomurje organizira V. Žikijev memorial 2017. To je 5. zaporedni rokometni turnir. Nastopile bodo ekipe iz Madžarske, Hrvaške in domača ekipa Pomurja.Turnir je organiziran v spomin na do

Zmaga Pomurja za konec jesenskega dela

V zadnjem krogu jesenskega dela prvenstva je Pomurje v svoji dvorani premagalo mlado ekipo Kronos iz Logatca z rezultatom 38:31 (20:18). Tekmo so bolje odprli domači igralci, ki so povedli z 3:0 in še