• MDA 2019/20
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Ekipa 2018/19
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Kadeti 2019/20
  • Polne tribune
  • Člani 2019/20
  • Ekipa2016_17-1
  • Člani 2017/18 - 1
  • Pozdrav 2016/17
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2019/2020

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 RK Pomurje RK Pomurje4400130948 
2 RK Sevnica4400114958 
3 RD Alples Železniki RD Alples Železniki4301113996 
4 RK Ajdovščina53021161096 
5 RD Moškanjci - Gorišnica420284724 
6 RK Cerklje Radovljica42021091084 
7 RD Škerjanc Jadran Hrp. K. RD Škerjanc Jadran Hrp. K.52031291364 
8 RK Arcont Radgona50051121480 
9 RK Kronos50051031490