• Člani 2019/20
  • MDA 2019/20
  • Člani 2021/22
  • Člani 2022/23
  • Starejši dečki 2021/22
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Polne tribune
  • Kadeti 2019/20
Člani - 2. državna rokometna liga Sezona 2023/2024

Državno prvenstvo - 2. državna rokometna liga.

Uv.
Ekipe
TekemZmagNeodlPoraziGoliGoli prejetiTočkKategorija
1 RK Drava Ptuj RK Drava Ptuj660022912812 
2 MRK Nova Gorica54011391168 
3 RK Sevnica53111421377 
4 RK Maribor Branik63031671746 
5 RK Arcont Radgona62131641795 
6 RK Kronos51041491702 
7 RK Pomurje RK Pomurje200244780 
8 RD Alples Železniki RD Alples Železniki50051191710