• Polne tribune
  • Ekipa2016_17-1
  • Pozdrav 2016/17
  • Dogajanje med polčasom, Radgona 2014
  • Kadeti 2019/20
  • Člani 2019/20
  • Ekipa 2016/17 - pokal zmaga
  • Člani 2017/18 - 1
  • MDA 2019/20
  • Ekipa 2018/19

Prispevki

Priprave in zmaga na turnirju

V Radencih so se končale 4-dnevne priprave igralcev RK Pomurje. Trener Vlado Hebar je s pripravami zadovoljen, saj so imeli idealne pogoje za treniranje. Trenirali so 2x na dan v dvorani, ter dodatno še v fitnesu. Odigrali so tudi "mini" turnir.


Utrinek iz 4-dnevnih priprav

Turnir

V času priprav so ekipo RK Pomurje povabili na manjši turnir (igralni čas je bil dogovorjen na 2x25min) v organizaciji RK Arcont Radgona. Ekipa Pomurja je premagala oba nasprotnika in sicer brez težav ekipo Arcont Radgone z rezultatom 24:18, ki je igrala s popolno, okrepljeno novo ekipo, ter v tretjem poizkusu je ekipa premagala še RK Drava Ptuj z rezultatom 28:24. Tekmo z Dravo je ekipa slabo začela (1:8), vendar se je z delnim rezultatom 12:0 ekipa pobrala, ter zmagala brez večjih težav. V ekipi se je že poznala prisotnost izkušenih igralcev, ki so v letošnji sezoni okrepili vrste Pomurja.

Najboljši strelci na tekmi z Arcont Radgono so bili Mesarec 7, Kozelj 6, Štumpf 5, medtem ko so na tekmi z Dravo največkrat zadeli Merica 6, Mesarec 5, ter Štumpf in Jankovič po 4 gole.

V tekmi za 2. mesto je Arcont Radgona premagala Dravo iz Ptuja z rezultatom 25:23.


Ekipa, ki je zmagala na turnirju v Radencih

Okrepitve

Na pripravah so se ekipi pridružili igralci, ki so v v letošnji sezoni okrepili ekipo iz lanskega leta. To so vratar Blaž Cvetko, zunanji igralec Sašo Kores, ki sta prišla iz Ormoža, izkušeni krožni napadalec Tomaž Merica in prav tako izkušeni Tomaž Sečko, ki sta spet začela trenirati in bosta zapolnila luknje v napadu in obrambi, ter prav tako izkušen Aleš Mesarec, ki je prišel iz Velike Nedelje. Ekipa bo tako sestavljena iz lanskih mlajših igralcev, ter izkušenih rutiniranih igralcev.