Nadaljevanje treningov v dvorani in pripravljalne tekme

S 1. septembrom so se začeli treningi v dvorani osnovne šole III. Trenutno bodo potekali treningi 3x na teden v dvorani, ostale dni pa na igrišču OŠ Bakovci.

V zadnjem tednu smo odigrali dve pripravljalni tekmi in sicer z RK Drava iz Ptuja in RK Szentgotthardi KK iz Monoštra na Madžarskem.

V tekmi 2.9.2011 z RK Drava je bil opazen zelo velik napredek v igri glede na prejšnjo tekmo z istim nasprotnikom. Do 2/3 tekme (igralo se je 3x20 min), ko smo igrali s prvo postavo je bil rezultat +3. V zadnji tretji tekme so dobili priložnost mlajši igralci, ki so se dokaj dobro upirali do rezultata 23:23, ko so popustili in RK Drava je zmagala z rezultatom 23:29.

Najboljši strelci pri domačih so bili: Jankovič in Smodiš Aleš s po 6 goli, ter Kores s 4 in Jerič s 3 goli.

Utrinek iz tekme RK Pomurje - RK Drava Ptuj

Že dopoldan naslednjega dne je bila tekma z rokometnim klubom iz Monoštra, ki je zelo pomladil ekipo, zato rezultat niti ni bil v prvem planu. Igralci Pomurja so zmagali z visokim rezultatom 37:20. V tekmi je trener Hebar odpočil nosilce igre, dal možnost mlajšim igralcem, ter preizkusil nove kombinacije..

Najboljši strelec je bil Jankovič Marko z 10 goli, Kozelj je prispeval 7, Kristl pa 6 golov.

V naslednjem tednu bomo vrnili gostovanje v Monoštru, ter v četrtek 8. septembra začeli s 4 dnevnimi pripravami v Radencih.

V torek 6.9.2011 pa bomo izvedeli svojega nasprotnika v pokalu Slovenije.

Utrinek iz tekme RK Pomurje - RK Drava Ptuj