Priznanje za 3. mesto med najboljšimi športnimi kolektivi v MOMS

Rokometni klub Pomurje je ponovno dobil priznanje Mestne občine Murska Sobota. Zavod za kulturo, turizem in šport Murska Sobota in Športna zveza Murska Sobota sta namreč v petek 29.1.2016 podelila priznanja najboljšim športnikom in kolektivom v mestni občini Murska Sobota.

Rokometaši Pomurja so dobili priznanje za 3. mesto za najboljši kolektiv med kolektivnimi športnimi panogami leta 2015 moški. Pred njimi so bili samo odbojkarji Panvita-Pomgrad in košarkarski klub Radenska Creativ.

Foto: Sobotainfo.com

Kapetan članske ekipe Aleš Pintarič je priznanje prejel iz rok župana MO MS dr. Aleksandra Jevška in novega predsednika športne zveze Murska Sobota Andreja Gombošija, ki je med drugim tudi predsednik rokometnega kluba Pomurje.