Priprave pred sezono 2014/15 uspešno zaključene

V nedeljo so se končale mini priprave rokometnega kluba Pomurja v Radencih.
Priprave so se začele v četrtek z popoldanskim treningom. Popoldanski treningi so potekali v dvorani v Radencih. Jutranji in dopoldanski trening pa je bil na prostem, kjer so igralci nabirali kondicijo na naslednjo sezono. Priprav se je udeležilo skoraj 30 igralcev. Od tega nekaj kadetov.

V soboto 16.8.2014 je ekipa Pomurja odigrala prvo prijateljsko tekmo. V Radence so prišli igralci Drave, s trenerjem Šerbcem, ki nastopajo v 1B ligi, ter v letošnji sezoni merijo pod sam vrh 1B lige in se za novo sezono pripravljao že nekaj časa. Tekma rezultatsko ni bila pomembna, saj je domači trener Potočnjak dal priložnost vsem igralcem, ter poiskusil nekaj novih igralskih kombinacij. Tudi novi igralci so se lepo vklopili v ekipo, ter že v sedanji zgodnji fazi priprav pokazali, da so dodana vrednost ekipi, ki je lani oskojila 8. mesto v 2. DRL. Vseeno omenimo rezultat, ki je bil 40:21 za ekipo Drave iz Ptuja.

S pripravami so bili strokovno vodstvo in igralci zadovoljni. Poleg strokovnega dela pa so se novi igralci lepo vklopili v ekipo tudi po družbeni plati.

Po prostem ponedeljku, čakata igralce do konca tedna 2 treninga in 2 tekmi.