2. dan rokometnega tabora 2014

Drugi dan rokometnega tabora je bil zelo zanimiv. Po jutranjem ogrevanju in zajtrku se je skupina razdelila v dve skupini. Medtem, ko je ena skupina trenirala so se drugi odpravili na ribolov.

Prav vsak se je poiskusil v ribolovu in ulovili smo kar veliko rib. Če bi skupini tekmovali med sabo bi zmagal skupina mlajših otrok, ki je ujela več rib.
Po kosilu in počitku je sledilo skipanje z ga. Ivano Kuhar. Izdelki, ki so jih izdelali otroci so bili zelo zanimivi.

Po popoldanskem treningu in večerji smo se odpravili v ŠRC Bakovci, kjer so nas pričakali člani Balonarskega kluba Bakovci, ki so nam pokazali pripravo in vzlet toplozračnega balona. Na koncu smo poleteli nad strehami Bakovec, ampak ne otroci.

Po vrnitvi v osnovno šolo smo se uredili in pripravili na spanje.

V sredo nas ponovno čaka trening in predtavitev reševalnega vozila. Popoldan pa odbojka na mivki in zvečer pohod do Mure. Rokometni delegat in trener članske ekipe RK Pomurje Neno Potočnjak nam bo še pripravil predavanje o rokometnih pravilih.

Več slik: http://www.rk-pomurje.si/~rkp/index.php/slike/category/14-rokometni-tabor-2014