Rokometni tabor 2014

Rokometni klub POMURJE, z namenom popularizacije rokometa, športa in aktivnega preživljanja počitnic, v začetku letnih počitnic ponovno organizira

ROKOMETNI TABOR 2014
za otroke (deklice in dečke) letnika 2005 in starejše

Cilj tabora je, poleg osvojitve osnov rokometne igre oz. napredovanja v rokometnem znanju, predvsem zdravo in aktivno preživljanje prostega časa in druženje z vrstniki.
Tabor ni namenjen le bodočim rokometašem, ampak vsem otrokom, ki si želijo aktivno preživeti počitnice.
Pogumnejši bodo lahko na taboru prenočili, ko bodo pod budnim očesom usposobljenega pedagoškega kadra, čez dan pa jih bodo vodili usposobljeni trenerji rokometa in drugi strokovni sodelavci.

Tabor bo potekal v času od 30. junija do 4. julija 2014 na osnovni šoli Bakovci pri Murski Soboti.

Športne aktivnosti bodo vodili usposobljeni trenerji z licencami. Obiskali jih bodo tudi priznani slovenski rokometni trenerji in igralci.

Poleg športnih aktivnosti ne bodo imeli veliko prostega časa, saj jim bomo ponudili:
• spoznavanje in igranje ostalih športov (rokomet na mivki, nogomet, odbojka na mivki, …)
• obisk rokometašev, rokometašic, trenerjev, treningi z njimi
• družabne dogodke (kvizi, družabne igre, ogled filma, …)
• izobraževalna predavanja (rokometna pravila, letalstvo, balonarstvo, …)
• različne druge dejavnosti (ribolov, pohod v naravi,…)
• ter nekaj presenečenj…

Druženje bomo končali z zaključnim piknikom s starši, ko jih bomo povabili na rokometno tekmo !

Cena: 60 EUR (drugi otrok iz družine 30 EUR)
Cena vključuje: 24 urno varstvo, hrano (5 obrokov), brezalkoholno pijačo čez cel dan, športne, animacijske, izobraževalne in druge aktivnosti, spominsko majico, zgoščenko s slikami iz tabora

Pohitite z informativnimi prijavami, saj bo število udeležencev omejeno!

Dodatne informacije:

Prijavnico si lahko prenesete in natisnete tukaj, ter jo po navadni pošti pošljete na naslov kluba (RK Pomurje, Mladinska ulica 3, p.p. 74, 9000 Murska Sobota) ali pošljete zahtevane podatke na e-pošto Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Tukaj si oglejte slike iz lanskoletnega rokometnega tabora 2013.
Na strani www.rk-pomurje.si/tabor2013 so zbrane novice, slike iz rokometnega tabora 2013.